Ubytovňa PACÁK

Ubytovňa PACÁK sa nachádza na južnom okraji mesta Spišská Nová Ves.
Ponúkame ubytovanie dlhodobého charakteru pre pracovne skupiny a jednotlivcov.

Budova ubytovne ma dve nadzemné podlažia a prízemie na ktorých sa nachádzajú izby s rôznou kapacitou ubytovania. Izby ubytovne sú zrekonštruované, čisté a útulne. Celkový počet izieb je 20 a počet lôžok je 40. Na každom podlaží sa nachádza kuchynka a jedálenská miestnosť.

Každá izba je vybavená odkladacím priestorom na oblečenie, pohodlnými posteľami a televíziou. Z celkového počtu jednotiek ma osem izieb vlastné sociálne zariadenie, pre ostatné jednotky sú sociálne zariadenia spoločné. Sociálne zariadenia sú pravidelne udržiavané a kontrolované pre dosiahnutie čo najvyššieho štandardu ubytovania. V ubytovni je vyhradene miesto pre fajčiarov.

Ubytovaným poskytujeme pripojenie na internet, priestor pre uloženie bicyklov a vyhradene parkovisko s kapacitou 18 parkovacích miest, ktoré je monitorovane počas celého dňa.
V blízkosti je autobusová zastávka s pravidelnými spojmi do centra mesta a blízkeho okolia. Neďaleko sa nachádza obchodne centrum s množstvom voľno časových aktivít a reštaurácii. V blízkosti je taktiež ZOO s parkom, detské ihrisko, športový štadión, obchodne centrum, fitnes centrum, plaváreň.